Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

W ramach PO KL zostało powołanych 16 Podkomitetów Monitorujących PO KL dla komponentu regionalnego Programu. W skład Podkomitetu Monitorującego PO KL woj. podlaskiego wchodzi 20 osób, w tym przedstawiciele strony samorządowej (8 osób), przedstawiciele strony rządowej (3 osoby) oraz przedstawiciele partnerów społecznych i gospodarczych województwa podlaskiego. W pracach Podkomitetu Monitorującego PO KL uczestniczą też osoby w charakterze obserwatorów bez prawa do głosowania (przedstawiciel Komisji Europejskiej, przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej, przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej).
Do zadań Podkomitetu należy: zatwierdzanie sprawozdań z realizacji Priorytetów, rekomendowanie Instytucji Zarządzającej akceptacji Planów działania przygotowanych przez Instytucje Pośredniczące PO KL komponentu regionalnego oraz monitorowanie realizacji Priorytetów na poziomie województw. Podkomitety będą odpowiedzialne za zapewnienie komplementarności działań finansowanych z EFS z działaniami finansowanymi w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych i Programu Operacyjnego Polska Wschodnia oraz Instrumentami Polityki Rolnej i Rybackiej.